جراحی زیبایی گوش
آوریل 22, 2018
کاشت مو (FIT, FUT)
می 27, 2018

جراحی زیبایی بینی

رینوپلاستی:

هدف از انجام عمل جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی) رفع نواقص ظاهری و اصلاح عملکرد تنفسی بینی؛ بگونه ای که در تعادل و هارمونی با سایر اجزای صورت و اندام فرد قرار گیرد؛ است.

هر فردی پس از بلوغ چنانچه منع پزشکی خاصی نداشته باشد می تواند اقدام به انجام عمل رینوپلاستی نماید. اما مهمترین فاکتور تعیین کننده در مناسب بودن یک فرد برای انجام چنین عملی داشتن انتظاری معقول از نتیجه جراحی می باشد. این موضوع بطور دقیق در مشاوره اولیه  توسط جراح ارزیابی خواهد شد.

به تأیید بسیاری، رینوپلاستی از دشوارترین اعمال پلاستیک است که انجام آن نیاز به دید عمیق جراحی در زمینه زیبایی شناسی و دانش کافی از ساختمان بینی دارد.

بطور اجمالی باید گفت این جراحی در شرایط اتاق عمل تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی قابل انجام است. پس از اتمام جراحی بیماران معمولاً ظرف چند ساعت قادر به ترک مرکز جراحی خواهند بود. امروزه با روشهای مدرن و غیر تهاجمی اکثراً از تامپون (پانسمان داخلی) بعد از عمل استفاده نمی شود و لذا بیماران اغلب دوران نقاهت آسان و بدون دردی را با حداقل ورم و کبودی سپری خواهند کرد.

معمولاً یک هفته بعد از جراحی پس از برداشتن قالب پلاستیکی سبک روی بینی و کشیدن بخیه ها، بیماران قادر به حضور در محل کار خود خواهند بود و در اکثر مواقع تنها 2 تا 3 هفته بعد از عمل از چسب بر روی بینی تازه عمل شده خود استفاده خواهند نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید از طریق تماس تلفنی زمان مشاوره حضوری خود را هماهنگ نموده و یا چنانچه در شهری غیر از تهران زندگی می کنید از مشاوره اینترنتی بطور اولیه استفاده کنید تا در صورت لزوم قبل از مسافرت به تهران اطلاعات اولیه ای در خصوص میزان موفقیت عمل خود و هزینه های تقریبی آن؛ کسب نمایید.

مطالب بیشتر در این مورد را در بخش مقالات بخوانید